Kvůli nepříznivé situaci v mezinárodní lodní dopravě - nové objednávky distribuujeme od 1.4.2024. OBJEDNÁVEJTE UŽ NYNÍ!!!

M.Y. STORY


Jmenuji se Marek. Pocházím z České republiky, ale již více než 30 let žiji v zahraničí, z toho 10 let v australském Sydney a 20 let v japonské Ósace. Jelikož jsem v Japonsku prožil téměř polovinu svého života, mám obrovské zkušenosti a znalosti o japonské kultuře, zvycích a způsobu života. Jedním z mnoha úžasných okamžiků bylo, když jsem objevil japonskou rýži. Před příjezdem do Japonska jsem o rýži ani o té japonské nikdy příliš nepřemýšlel, protože jsem tam přijel studovat a to byla

moje priorita.

Velmi pomalu a postupně jsem však začal oceňovat úchvatnou kuchyni, kterou Japonsko nabízí. Japonská rýže a její široké spektrum odrůd mě naprosto uchvátily. Především rýže má v Japonsku téměř mýtický význam, protože se s ní i při konzumaci zachází s maximální úctou. Právě celý koncept úcty a respektu ke všemu, co pochází z přírody a co bylo vypěstováno tvrdou prací místních pěstitelů, prostupuje každodenní rutinou japonské kuchyně. Jídlo v Japonsku je rituál, při kterém hluboce vnímáte a oceňujete vše, co konzumujete, a vzdáváte úctu při konzumaci darů přírody. A právě japonská rýže je skutečným vrcholem takového vnímání.

To je jeden z hlavních důvodů, proč jsem se rozhodl přivézt kvalitní japonskou rýži do Evropy a nabídnout ji zde všem Evropanům tradičním japonským způsobem omotenaši - neodmyslitelnou myšlenkou úcty a uznání. To je ale teprve začátek...

V Japonsku se dnes každoročně pěstuje a sklízí více než 300 odrůd rýže. A já jsem zde proto, abych vám přinesl a zpřístupnil některé z nejoblíbenějších odrůd rýže. Exklutzivně pro vás dovážím hnědou rýži do Evropy a sám ji pak čerstvě leštím. M.Y.JAPAN může zaručit, že rýže je především nejčerstvější a nejkvalitnější, jaká je v Evropě k dostání. Úzce spolupracujeme s japonskými farmáři, abychom zajistili, že naše rýže bude té nejvyšší možné kvality. Jsem si jist, že budete nadšeni možností ochutnat pravé Japonsko zde v Evropě.

 

IMG_6283