Ichibutsuki

V našem obchodě pro Vás připravujeme unikátní rýži, která se dá koupit jenom v našem obchodě. S Japonska dovážíme hnědou rýži a pomocí speciálního stroje, který jsem dovezli s Japonská rýži tříštíme na bílou rýži. Ale v Japonsku, především mezi mladými lidmi a lidmi, kteří si zakládají na velice zdravém způsobu života se stává populární jemně zpracovaná rýže na pouhých 10 procent tříštění. To znamená, že rýže má úplně stejné nutriční hodnoty jako hnědá rýže, ale je mnohem jednodušeji stravitelná a mnohem jednoduše se dá vařit. 

#ShowMore#

Název této rýže je originální a pochází se jejího zpracování. Používáme Koshihikari rýži a tříštíme rýži pouze na 10 procent, tudíž zanecháváme skoro úplně stejné množství vitamínu, minerálu a vláknin jako se nachází v hnědé rýži. 

Na tomto obrázku vidíte rozdíl mezi hnědou rýži vlevo a itchibutsuki rýži vpravo. 

Výše uvedená tabulka ukazuje hodnoty vitamínu E, vitamínu B1, tkaniny, železa a kalcium. Žlutá je hnědá rýže, červená je naše nabízena itchibutsuki rýže, zelená je naše prodávána bílá rýže a modrá je úplně bílá rýže většinou nabízena v obchodech. 

Jak je vidět, rozdíly mezi hnědou rýži a naši ichibutsuki jsou opravdu minimální. Proto všech doporučujeme vyzkoušet naší ichibutsuki. 

 

japan
Čerstvá Japonská rýže
Přímo od japonských farmářů.
Jedinečná chuť
Autentická chuť Japonska
Vyzkoušejte, jak má chutnat rýže.
Odesíláme každé pondělí
Odesíláme každé pondělí
Ihned po tříštění putuje k Vám.
Rýži si sami tříštíme
Čerstvou rýži tříštíme v ČR
Jako jediní v ČR. Čerstvěji to nejde.