Kvůli nepříznivé situaci v mezinárodní lodní dopravě - nové objednávky distribuujeme od 1.4.2024. OBJEDNÁVEJTE UŽ NYNÍ!!!

Jumepirika

Hokaido Jumepirika

Jumepirika je relativně novější typ rýže vyvinutý speciálně pro chladnější oblast Hokkaidó, kde se jako jediná od roku 1997 pěstuje. Díky nižšímu obsahu amylózy a vyššímu obsahu amylopektinu má velmi unikátní texturu a neuvěřitelnou a užasnou lepivost. 

Mnoho Japonců řadí kvalitu a chuť Yumepirika na stejnou úroveň jako Uonuma Koshihikari. Yumepirika tak jednoznačně patří mezi ty nejlepší druhy japonské rýže. 

Chut a vlastnosti 

Yumepirika má krásný sněhový vzhled a unikátní vlhkou a hustou konzistenci. Má vynikající sladkost a ideální měkkost. Tato rýže má unikátní lepivost, která dělá tuto rýži velmi chutnou. Tato rýže má také žvýkací mochi vlastnosti a texturu. Je vynikající nejenom, když je čerstvě vařená, ale také za studena. 

Jídla, která se hodí ke Jumepirika 

Yumepirika je ideální pro svačinové lunch boxy a perfektní na onigiri, velice se hodí k různým druhům jídel, nejenom japonským, ale i těm typickým evropským. Doporučujeme vyzkoušet tuto rýži čerstvě vařenou samotnou. 

japan
Čerstvá Japonská rýže
Přímo od japonských farmářů.
Jedinečná chuť
Autentická chuť Japonska
Vyzkoušejte, jak má chutnat rýže.
Odesíláme každé pondělí
Odesíláme každé pondělí
Ihned po tříštění putuje k Vám.
Rýži si sami tříštíme
Čerstvou rýži tříštíme v ČR
Jako jediní v ČR. Čerstvěji to nejde.