Kvůli nepříznivé situaci v mezinárodní lodní dopravě - nové objednávky distribuujeme od 1.4.2024. OBJEDNÁVEJTE UŽ NYNÍ!!!

Milky Queen

Ibaraki Milky Queen

Milky Queen je v Japonsku považována za špičkovou prémiovou japonskou rýži. Má unikátní vynikající texturu a neuvěřitelnou chuť. Milky Queen má nulový obsah amylose. Vyžaduje méně vody, když se vaří. 

Chuť a vlastnosti 

Milky Queen má menší množství amylose a je více lepivá než Koshihikari. Je přírodně intenzivně sladká a má žvýkací elastickou texturu. Je absolutně nejlepší za studena. 

Milky Queen má jedinečnou vlastnost, že netvrdne a zůstává měkká lepkavá, sladká a lahodná dlouhou dobu i po vychladnutí. Díky své dlouhotrvající žvýkací mochi textuře je ideální na onigiri. Tato specifická rýže je přirozeně sladká, měkká, příjemně žvýkací a aromatická rýže. Má prémiovou chuť i cenu. 

Jídla, která se hodí k Milky Queen 

Milky Queen není jenom lepkavá, ale také má unikátní intenzivní silně přirozenou sladkost. Skvěle se hodí k bohatě ochuceným masitým pokrmům, jako je yakiniku, grilované maso i smažené kuře. Je také ideální na onigiri. Ale nedoporučuje se k japonskému kari nebo donburi - japonským rýžovým mísám. 

japan
Čerstvá Japonská rýže
Přímo od japonských farmářů.
Jedinečná chuť
Autentická chuť Japonska
Vyzkoušejte, jak má chutnat rýže.
Odesíláme každé pondělí
Odesíláme každé pondělí
Ihned po tříštění putuje k Vám.
Rýži si sami tříštíme
Čerstvou rýži tříštíme v ČR
Jako jediní v ČR. Čerstvěji to nejde.